Tel:

0312 211 11 70 -71

Hakkımızda

Anasayfa »Hakkımızda

Tivmaş lezzet çiftliği olarak 1991 yılında Tigem Sitesi girişinde sadece döner ve ayran satışı yaparak fastfood faaliyetine başlamış, müşterilerinin yoğun beğenisi ve talepleri üzerine şu an ki bulunduğu alanı 2001 yılında Tarım İşletmelerinden market sözleşmesine ilaveten kiralayarak buraya taşımıştır.
 
İçinde sadece 250 m2 civarında kapalı alanı olana bu toprak arazi yapılan peyzajı ağaçlandırma, otopark düzenlemeleri ile bugünkü haline dönüştürülmüştür.
 
 Şu an yaklaşık 500 araçlık otopark ile sebze ve çam fidan satışı, araç yıkama, çocuk oyun alanları, soğuk kış günlerinde hizmet sunmak için 1200 m2 prefabrik demontel üstü kapalı alan ile yaz günlerinde ağaç ve çimler arasında yaklaşık 500 aileye anında hizmet verebilen açık alanlarımızla müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.
 
 Tivmaş lezzet çiftliğinin içinde müşterilerimize fidan ve çiçek satışı, araç yıkama, çocuk oyun alanları, hipermarket ve fastfood yiyecek, balık satış hizmetleri sunulmaktadır.
 
Sunduğumuz bu hizmetler TS-ISO EN 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi TS-EN 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarında yapılmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerin güven içinde çocuklarını eğlendirebildikleri Ankara'daki ender yerlerden biridir. Faaliyetlerini sürekli yenileştirme ve geliştirme siarında olan tesisimiz müşterilerini varlık sebebi olarak kabul eden ve buna uygun bir anlayışla hizmet ürenet bir yerdir.
 
Tivmaş lezzet çifliğimiz gerek 500 araçlık açık otoparkımız gerek sunulan hizmet çeşitliliği ve kalitesi, gerekse büyük gruplara 400-500 kişilik okul öğrenci grupları büyük şirketlerin toplu iş yemekleri vb. kısa sürede hizmet üretme kabiliyetinden dolayı tercih edilen ulaşımı son derece kolay bir eğlence, dinlence ve alışveriş merkezidir.
 
Siz değerli müşterilerimizi burudu misafir etmekten mutluluk duyacağımızı birtir, saygılar sunarım.
 
 
Tivmaş A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı
1
© Tivmaş 2016 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitter